Events:

The Webinar "Licensing aspects of medical practice during the COVID-19 pandemic"

April 30, 2020

News:

New legal documents to ensure medical practice

Back in sale kits and individual documents

main page letter map search rusukreng
News

 

  Book a consultation

 


 

 

Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий


 

Our MBA partner

Напрацювання законотворців, медиків та громадськості об’єднали для створення нового Закону «Про лікарські засоби»

У Міністерстві охорони здоров’я України відбулося спільне засідання робочих груп МОЗ України та Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я із розробки нової редакції Закону України «Про лікарські засоби». Під час засідання присутні обговорили напрацювання кожної із груп та визначили шляхи подальшої роботи.

На сьогоднішній день працюють дві робочі групи, що займаються напрацюванням Нової редакції Закону України «Про лікарські засоби» - одна у МОЗ України, інша – у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. Як відомо, чинний Закон був прийнятий ще в 1996 році й відтоді зазнав щонайменше 19 суттєвих змін. Лише за останні 3 роки зміни вносились 12-тьма нормативними актами. Загальний висновок – внаслідок несистемних коректив була порушена не лише структура, а й логіка цього Закону. В ньому з’явилися суперечливі й двозначні норми. Дане засідання стало початком в об’єднанні зусиль та напрацюванні спільного Закону, який систематизує напрацювання як парламентарів, так і медиків.

До складу Робочої групи увійшли не лише народні депутати, а й медики-науковці, представники громадських організацій, фармацевтичної галузі. Було проведено п’ять засідань, десять зустрічей та обговорень, спираючись на позитивний досвід і нормативно-правові акти, які регулюють фармацію ЄС, Великобританії, США, інших провідних країн світу.

Вже вкотре члени обох робочих груп наголосили на важливості даного Законопроекту і обговорили ряд новацій, які повинні гармонізувати український фармацевтичний ринок. Це і впровадження процедури спрощеної реєстрації лікарських засобів, і скасування передліцензійної перевірки при ліцензуванні оптової та роздрібної торгівлі, впровадження європейської моделі маркування лікарських засобів тощо. Також серед новацій, які потраплять до Нової редакції Закону стане можливість реалізації залишків лікарських засобів після закінчення дії реєстраційного посвідчення до закінчення їхнього терміну придатності.

За матеріалами: Прес-служба МОЗ України

See also
Нові ліцензійні умовиМіністерство охорони здоров'я України опублікувало План перевірок додержання суб'єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики на III квартал 2014 року.В Україні планують створмтм Державну метрологічну інспекціюIn Ukraine a new order of application of assisted reproductive technologiesСертификация по международным стандартамШКОЛА МЕДИЦИНСКОГО ЮРИСТАСправки по состоянию МТБ больше не оформляем - Вступили в силу новые изменения Лицензионных условийПроверки Минздрава Украины на I квартал 2012 годаПрофильная ассоциация компаний по юридическому и организационному сопровождению программ ВРТ не поддерживают законопроект об ограничении применения ВРТ для иностранных гражданАктуальные правовые вопросы в сфере медицинского туризма на международной конференции "ТУР ЛАЙФ УКРАИНА 2011"

PE "RESEARCH AND EXPERT CENTER OF MEDICAL AND REPRODUCTIVE LAW BY SERGII ANTONOV"

VERDYS Group International 

 Phone:

 +380 50 441 86 15 

+380 66 049 65 96 VERDYS 

E-mail:

info@verdyslaw.com.ua 

villa holidays, rent flat

verdys.com.ua
Copyright © 2006 - 2019 Medical and Reproductive Law Center.
VERDYS Group International. All right reserved.
Разработка сайта