Events:

The Webinar "Licensing aspects of medical practice during the COVID-19 pandemic"

April 30, 2020

News:

New legal documents to ensure medical practice

Back in sale kits and individual documents

main page letter map search rusukreng
News

 

  Book a consultation

 


 

 

Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий


 

Our MBA partner

Міністерство охорони здоров'я України опублікувало План перевірок додержання суб'єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики на III квартал 2014 року.

У понеділок, 23 червня 2014 на своєму офіційному сайті Міністерство охорони здоров'я України опублікувало План перевірок додержання суб'єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики на III квартал 2014 року.

Згідно з новим наказом МОЗ України № 415 від 23 червня 2014 Міністерство запланувало провести 17 перевірок. Слід зазначити, що кількість перевірок залишається такою ж як і в минулому кварталі. Перевірки слід очікувати в м. Києві, м. Чернівцях, м. Одесі, м. Чернівцях, м. Чернігові, м. Львові, м. Тернополі, м. Донецьку, м. Івано-Франківську, Закарпатті та інших регіонах.

Частина ліцензіатів, яких повинні відвідати перевіряючі, займаються медичною практикою різного профілю, здійснюючи діяльність по багатьом лікарськими спеціальностями, так і однопрофільні суб'єкти, що займаються стоматологією, офтальмологією, репродуктивної медициною. Як і минулого кварталу, окремі ліцензіати були включені в План перевірок за скаргами пацієнтів. 

Традиційно в план перевірок на квартал додається список з 36 ліцензіатів, планові перевірки яких були перенесені з попередніх кварталів року.

Ознайомитися з Планом перевірок на III квартал 2014 можна за посиланням.
See also
Нові ліцензійні умовиНапрацювання законотворців, медиків та громадськості об’єднали для створення нового Закону «Про лікарські засоби»В Україні планують створмтм Державну метрологічну інспекціюIn Ukraine a new order of application of assisted reproductive technologiesСертификация по международным стандартамШКОЛА МЕДИЦИНСКОГО ЮРИСТАСправки по состоянию МТБ больше не оформляем - Вступили в силу новые изменения Лицензионных условийПроверки Минздрава Украины на I квартал 2012 годаПрофильная ассоциация компаний по юридическому и организационному сопровождению программ ВРТ не поддерживают законопроект об ограничении применения ВРТ для иностранных гражданАктуальные правовые вопросы в сфере медицинского туризма на международной конференции "ТУР ЛАЙФ УКРАИНА 2011"

PE "RESEARCH AND EXPERT CENTER OF MEDICAL AND REPRODUCTIVE LAW BY SERGII ANTONOV"

VERDYS Group International 

 Phone:

 +380 50 441 86 15 

+380 66 049 65 96 VERDYS 

E-mail:

info@verdyslaw.com.ua 

villa holidays, rent flat

verdys.com.ua
Copyright © 2006 - 2019 Medical and Reproductive Law Center.
VERDYS Group International. All right reserved.
Разработка сайта