Заходи:

Вебінар "Ліцензійні аспекти медичної практики під час пандемії COVID-19"    

30 квітня 2020 року

Новини:

Нові організаційно-правові документи для забезпечення медичної практики 

Знову у продажу комплекти та окремі документи 

main page letter map search rusukreng
Новини медицини та репродукції

 

   

 

 Замовити консультацію

 

 

 

Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий

Наш МВА-партнер

Провокаторам, що очорнюють МОЗ, доведеться відповідати в суді

14 липня 2014 заст. Міністра охорони здоров'я України Наталя Лісневкая подала в суд на розповсюджувача неправдивої і такої, що порочить репутацію інформації - власника Інтернет-ресурсу Голос.UA (http://ru.golos.ua/).

Вже кілька місяців поспіль в мережі Інтернет періодично з'являються замовні і неправдиві матеріали, які порочать вище керівництво Міністерства охорони здоров'я України. Хто стоїть за неоголошеною інформаційною війною проти нового народного міністра охорони здоров'я та його команди поки не відомо. Однак багато експертів відзначають, що такого масованого «чорного піару» проти чиновників Міністерства охорони здоров'я України ще не було. Противники реформування системи охорони здоров'я та боротьби з корупцією об'єдналися єдиним фронтом проти прогресивних ініціатив міністра, звинувачуючи його і соратників не тільки в непрофесійності, але навіть і в скоєнні корисливих злочинів.

14 липня 2014 заступник Міністра охорони здоров'я України Наталя Лісневкая через свого адвоката подала позов до Печерського районного суду м. Києва. Предметом позову є захист честі, гідності та ділової репутації, а також відшкодування моральної шкоди, у зв'язку з поширенням 11 липня 2014 низкою Інтернет-ресурсів неправдивої, наклепницької інформації про факт корупції при видачі ліцензії на медичну практику. Відповідачем за даним позовом є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОЛОС.ЮА», яке зареєстроване як власник Інтернет-ресурсу Голос.UA (http://ru.golos.ua/), що виступив першоджерелом матеріалу.

Серед позовних вимог заст. Міністра заявлено: визнання недостовірною інформації, яка вказана в розміщеній статті «Затриманий на хабарі чиновник МОЗ вказав, що діяв за вказівкою заступника Міністра Н. Лісневської»; спростування недостовірної інформації, а також відшкодування моральної шкоди у розмірі 1 (одної) гривні.

Слід зазначити, що до призначення на посаду заступника Міністра охорони здоров'я, Наталя Лісневська здійснювала адвокатську практику. Тому зможе ефективно і успішно захистити свої честь, гідність і ділову репутацію в суді.

Матеріали позову надані для розміщення за згодою заступником Міністра охорони здоров'я Н. Лісневської. 

Читайте також
Оприлюднено нові Ліцензійні умови з медичної практикиМОЗ України опрілюднено новий проект Ліцензійних умов провадження медичної практикиБізнес-омбудсмен і Мін'юст домовилися про тісну співпрацюМОЗ ініціювало розширення переліку товарів, які можуть продаватися в аптекахМіністр охорони здоров'я звинуватив комітет Ради у блокуванні реформиФінансування реабілітаційних держзакладів для інвалідів планується поліпшитиВерховна Рада затвердила зміни до процедури держзакупівельОновлено Порядок підтвердження відповідності умов виробництва ліків вимогам GMPУ МОЗі заявили про створення Центру громадського здоров'яРозроблено нову редакцію Національного переліку лікарських засобів

ПП "Науково-експертний Центр медичного та репродуктивного права Сергія Антонова"

VERDYS Group International

Юридичні послуги: VERDYS Law Ukraine  

Тел:+380 (59) 441 86 15

info@verdyslaw.com.ua 

Кореспонденція в Україні:  вул. М. Берлінського, 25А, кв. 38, 04060, м. Київ

 

Проект координує VERDYS Consulting s.r.o. (Чеська Республика) 

info@verdys.cz

verdys.com.ua
© Центр медичного та репродуктивного права.
VERDYS Group International, 2006 - 2019. Усі права захіщено.
Разработка сайта