Заходи:

Вебінар "Ліцензійні аспекти медичної практики під час пандемії COVID-19"    

30 квітня 2020 року

Новини:

Нові організаційно-правові документи для забезпечення медичної практики 

Знову у продажу комплекти та окремі документи 

main page letter map search rusukreng
Про нас

 

   

 

 Замовити консультацію

 

 

 

Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий

Наш МВА-партнер

Про нас

Центр медичного та репродуктивного права Сергія Антонова почав свою діяльність ще в 2006 році (спочатку під назвою "Центр медичного права"). З лютого 2016 року цим проектом опікується міжнародна корпорація VERDYS GROUP INTERNATIONAL

З грудня 2015 року наш Центр більше сконцентрований на експертній, науково-дослідної та навчально-методичної діяльності у галузях медичного та репродуктивного права.

Юридична практика у галузі медицини, допоміжної репродукції людини, фармації та інших провадиться нами в Україні через Міжнародне юридичне бюро VERDYS Law Ukraine  (з кінця квітня 2016 року). Більше інформації про діяльність та послуги МЮБ VERDYS Law Ukraine на сайті www.verdyslaw.com.ua

Як і раніше наші клієнти можуть звертатися по юридичні послуги з усіх питань медичної практики та діяльності в інших галузях. Юристи МЮБ VERDYS Law Ukraine проконсультують та надуть необхідну допомогу та послуги, зокрема: щодо вирішення усіх ліцензійних питань (отримання або переоформлення ліцензій на медичну практику , наркотики та прекурсори, банки пуповинної крові тощо), акредитація медичних закладів (підготовка та супровід), розв'язання конфліктів з пацієнтами (переговори та медіація), юридичний супровід сурогатного материнства, міжнародного  медичного туризму тощо.

Якщо Вам не зручно приїзжвти до офісу, Ви можете замовити у нас консультації по телефону чи Скайпу з будь-яких юридичних питань (ліцензування, акредитація, конфлікти з пацієнтами, сурогатне материнство, медичний туризм та інші). По Скайпу можна також проконсультуватися з юристами головного офісу у Празі (Чеська Республіка), та зокрема з міжнародним експертом з організації та управління медичними закладами, провідним медичним адвокатом Сергієм Антоновим .  

В нашому офісі можна також придбати готову продукцію, зокрема навчальну літературу та диски зі зразками організаційно-правових документів. Щоб замовити Скайп-консультацію будь-ласка надсилайте нам замовлення та запитання електронною поштою: info@medlawcenter.com.ua, телефонуйте або звертайтися до нашого офіційних представників.

Ми продовжуємо активно здійснювати освітню діяльність за допомогою нашого партнера Міжнародного центру професійного навчання IPLC Ukraine  (www.i-p-l-c.com.ua) який проводить семінари, тренінги, вебінари та дистанційні курси підвищення кваліфікації для юристів та керівників медичних закладів з актуальних юридичних питань в сфері медицини та допоміжної репродукції людини, індустрії краси та оздоровлення.

Щоб з'ясувати місце розташування інформації, яка Вас цікавить, будь ласка, скористайтеся Мапою сайту.

ПП "Науково-експертний Центр медичного та репродуктивного права Сергія Антонова"

VERDYS Group International

Юридичні послуги: VERDYS Law Ukraine  

Тел:+380 (66) 049 65 96

info@verdyslaw.com.ua 

Кореспонденція в Україні:  вул. М. Берлінського, 25А, кв. 38, 04060, м. Київ

 

Проект координує VERDYS Consulting s.r.o. (Чеська Республика) 

info@verdys.cz

verdys.com.ua
© Центр медичного та репродуктивного права.
VERDYS Group International, 2006 - 2019. Усі права захіщено.
Разработка сайта