Заходи:

Вебінар "Ліцензійні аспекти медичної практики під час пандемії COVID-19"    

30 квітня 2020 року

Новини:

Нові організаційно-правові документи для забезпечення медичної практики 

Знову у продажу комплекти та окремі документи 

main page letter map search rusukreng
медичних закладів

 

   

 

 Замовити консультацію

 

 

 

Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий

Наш МВА-партнер

Юридичний аудит діяльності медичних закладів

Юридичний аудит діяльності медичних закладів - це виїзна внутрішня комплексна перевірка дотримання не тільки Ліцензійних умов здійснення медичної практики, але й трудового, господарського та цивільного законодавства, у т.ч. Закону України «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних», «Про рекламу» тощо.
 
При проведенні такого внутрішнього аудиту наші фахівці та експерти досліджують основні аспекти медичної діяльності суб'єкта господарювання, у т.ч. кадрове діловодство, освітні та кваліфікаційні документи персоналу, облікову та звітну статистичну документацію, а також інформаційно-правові та інші документи.
 
За результатами аудиту складається письмовий висновок, у якому відображаються всі виявлені порушення, а також надаються докладні рекомендації з їх самостійного усунення. Маючи такий докладний висновок, Ви зможете самі розробити план роботи з удосконалення своєї господарської діяльності чи визначитися до яких спеціалістів потрібно звернутися за допомогою.

Послуга надається в усіх регіонах України.

 

Читайте також
Організація медичного бізнесу у формі юридичної особиКонсультування з ліцензійних питаньЛіцензія на медичну практику: послуги з отриманняОскарження рішень і дій МОЗ України з ліцензійних питаньАкредитація медичних закладів: послуги з підготовкиПовний пакет послуг із підготовки до акредитації медичних закладів «АКРЕДИТАЦІЯ–ЕЛІТ»Експрес-підготовка до перевірки Ліцензійних умов здійснення медичної практикиПослуги з отримання ліцензії на здійснення діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорівВирішення конфліктів з пацієнтамиПослуги, пов'язані із забезпеченням діяльності щодо обробки персональних даних фізичних осіб

ПП "Науково-експертний Центр медичного та репродуктивного права Сергія Антонова"

VERDYS Group International

Юридичні послуги: VERDYS Law Ukraine  

Тел:+380 (66) 049 65 96

info@verdyslaw.com.ua 

Кореспонденція в Україні:  вул. М. Берлінського, 25А, кв. 38, 04060, м. Київ

 

Проект координує VERDYS Consulting s.r.o. (Чеська Республика) 

info@verdys.cz

verdys.com.ua
© Центр медичного та репродуктивного права.
VERDYS Group International, 2006 - 2019. Усі права захіщено.
Разработка сайта