Заходи:

Вебінар "Ліцензійні аспекти медичної практики під час пандемії COVID-19"    

30 квітня 2020 року

Новини:

Нові організаційно-правові документи для забезпечення медичної практики 

Знову у продажу комплекти та окремі документи 

main page letter map search rusukreng
«медичних туристів»

 

   

 

 Замовити консультацію

 

 

 

Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий

Наш МВА-партнер

Юридичний супровід медичного туризму

Центр медичного та репродуктивного права є юридичним партнером компаній, які забезпечують можливість отримання кваліфікованих медичних послуг для громадян України та інших країн СНД у кращих медичних закладах Західної Європи, США і Канади, Ізраїлю, Південно-Східної Азії та інших.
 
Також ми співпрацюємо й з провідними медичними закладами України, які зацікавлені приймати на медичне обслуговування іноземних пацієнтів. За цей час ми отримали безцінний досвід надання юридичних та консалтингових послуг у цьому напрямку медичної діяльності.

 


 
Медичний туризм: організаційні та правові аспекти

 

Медичний туризм - це практика надання медичних послуг за межами країни проживання пацієнта. Відмінною особливістю цього напряму є можливість поєднати відпочинок за кордоном з отриманням висококваліфікованих послуг у кращих медичних закладах світу.

З кожним роком медичний туризм набуває все більшої популярності, особливо серед жителів США, Канади та Західної Європи. Наприклад, у США кількість людей, що не мають повноцінної медичної страховки, перевищує 50 мільйонів чоловік. У більшості населення медична страховка не покриває лікування хронічних захворювань, операції, повноцінне стоматологічне лікування та протезування. Тому багато американців вважають за краще проходити лікування за кордоном.

Незважаючи на те, що жителям Канади, Великобританії, Швеції держава покриває до 90% вартості медичних послуг, щоб потрапити до необхідного фахівця або на планову діагностичну процедуру (наприклад, УЗД) іноді доводитися чекати кілька місяців. Середній період очікування планового оперативного втручання в цих країнах складає два роки. Тому пацієнти часто вибирають медичні заклади країн Азії та Східної Європи, в яких можна отримати необхідні медичні послуги відразу та навіть в більш комфортних умовах ніж на батьківщині.

Незважаючи на те, що в Східній Європі пальму першості в області медичного туризму наполегливо утримує Угорщина, українські та російські клініки поступово стають популярним місцем лікування пацієнтів із Західної Європи та США. Розцінки на послуги наших клінік значно нижче ніж у їхніх колег з Угорщини, а якість послуг і рівень комфорту давно вже перевершили навіть швейцарські аналоги. В Україну найчастіше їдуть лікувати зуби, вирішувати репродукційні і кардіологічні проблеми, а також естетичні питання (пластична хірургія, косметологія).

Як вже зазначалося, естетична стоматологія є найбільш затребувана серед приїжджих пацієнтів галузь медицини. І це не випадково. Наприклад, в ірландській стоматологічній клініці за одну коронку доведеться викласти мінімум 2,5 тис. євро, а в київській це буде коштувати 100 євро. При цьому кваліфікація лікарів у вітчизняних приватних стоматологічних клініках вже давно не поступається рівню підготовки європейських ескулапів.

Дуже часто пацієнти з-за кордону (особливо з Італії, Німеччини, країн Скандинавії) звертаються в клініки репродукції України з питань застосування допоміжних репродуктивних технологій (ЕКЗ, сурогатне материнство), так як в нашій країні ці методи вирішення проблем безплідних пар легалізовані нормативно більш толерантно. Фахівці нашої компанії готові надати допомогу потенційним батькам від моменту оформлення договору про надання медичних послуг до реєстрації новонародженої дитини в органах РАГСу.

Як не дивно, медичний туризм відкрили для себе й жителі країн СНД. Поїздки на лікування до країн Західної Європи, в США, Ізраїль, Туреччину стали сьогодні досить звичайною справою. Устаткування та кваліфікація фахівців медичних центрів за кордоном поки набагато вища, тому і позитивний результат лікування більш прогнозований, ніж на батьківщині.

При організації закордонних «медичних поїздок» може виникнути безліч питань, зокрема юридичного характеру. Це і оформлення договорів, та легалізація документів, переказ грошових коштів, отримання дозволів на вивіз біоматеріалів тощо. Більшість з них зможуть допомогти вирішити фахівці Центру медичного та репродуктивного права.

Всю інформацію з питань правового забезпечення поїздок громадян України на лікування, діагностику або оздоровлення за кордон, а також про юридичний супровід іноземних пацієнтів в Україні, Ви зможете дізнатися на сайті Intmedtourism.com.

ПП "Науково-експертний Центр медичного та репродуктивного права Сергія Антонова"

VERDYS Group International

Юридичні послуги: VERDYS Law Ukraine  

Тел:+380 (66) 049 65 96

info@verdyslaw.com.ua 

Кореспонденція в Україні:  вул. М. Берлінського, 25А, кв. 38, 04060, м. Київ

 

Проект координує VERDYS Consulting s.r.o. (Чеська Республика) 

info@verdys.cz

verdys.com.ua
© Центр медичного та репродуктивного права.
VERDYS Group International, 2006 - 2019. Усі права захіщено.
Разработка сайта