Заходи:

Вебінар "Ліцензійні аспекти медичної практики під час пандемії COVID-19"    

30 квітня 2020 року

Новини:

Нові організаційно-правові документи для забезпечення медичної практики 

Знову у продажу комплекти та окремі документи 

main page letter map search rusukreng
Професійний спорт і фітнес

 

   

 

 Замовити консультацію

 

 

 

Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий

Наш МВА-партнер

Професійний спорт і фітнес

Спортивна медицина - це окрема галузь медицини, яка вивчає зміни в організмі людини під час занять фітнесом, а також способи профілактики, лікування чи корекції патологічних змін, які виникають при фізичних навантаженнях.

Головною метою спортивної медицини є медично-біологічна підготовка спортсменів до участі в змаганнях. Крім того, фахівці, які займаються спортивною медициною, шукають способи поліпшення спортивних результатів, які досягаються спортсменами.

У більшості випадків фахівці цієї галузі займаються запобіганням травм і погіршенням загального стану здоров'ю людини, отриманих у процесі або після занять фітнесом у спортивно-оздоровчих закладах.

Відповідно до чинного законодавства України, діяльність з надання спортивно-оздоровчих послуг не вимагає ліцензування. Проте, цей напрям діяльності на практиці тісно пов'язаний з медициною та фармацією. У багатьох фітнес-центрах працюють медичні фахівці в області спортивної медицини, реабілітації, дієтології тощо, які використовують лікувально-профілактичні та діагностичні методи, спеціальні препарати та біологічні добавки.

Фахівці нашої компанії можуть надати весь комплекс спеціалізованих правових послуг (усі галузі права), необхідних для господарської діяльності у сфері надання спортивно-оздоровчих послуг і фітнесу. Це можуть бути консультації та юридичний супровід з реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних і фізичних осіб), оформлення орендних відносин, імпорту та сертифікації спортивного устаткування, спорядження, одягу, біологічно активних речовин, ліцензування медичної практики в спортивно-оздоровчих центрах, вирішення корпоративних суперечок, працевлаштування найнятих фахівців, реєстрації та захисту персональних даних клієнтів тощо.

Останніми роками стали нерідкими й конфлікти з клієнтами (відвідувачами), які інколи переростають в судові тяжби. Для врегулювання таких конфліктів успішно застосовується медіація, яку також може запропонувати ЮК «Центр медичного та фармацевтичного права».

ПП "Науково-експертний Центр медичного та репродуктивного права Сергія Антонова"

VERDYS Group International

Юридичні послуги: VERDYS Law Ukraine  

Тел:+380 (66) 049 65 96

info@verdyslaw.com.ua 

Кореспонденція в Україні:  вул. М. Берлінського, 25А, кв. 38, 04060, м. Київ

 

Проект координує VERDYS Consulting s.r.o. (Чеська Республика) 

info@verdys.cz

verdys.com.ua
© Центр медичного та репродуктивного права.
VERDYS Group International, 2006 - 2019. Усі права захіщено.
Разработка сайта