Мероприятия:

 

05 октября 2018 года, г. Киев

Новости:

Новые организационно-правовые документы для обеспечения медпрактики 

В продаже с июля 2017 года 

main page letter map search rusukreng
Ответы на вопросы

 

 

Заказать консультацию

 

 

 Международное агентство по сопровождению вспомогательных репродуктивных технологий

Наш МВА-партнер

Ответы на вопросы

Задать вопрос:
Имя*:
E-mail*:
Вопрос*:
Ответы на некоторые Ваши вопросы:

Скажите, будут ли изменения в порядке лицензирования на мед практику в 2013 г.? Слышал, что вести работу по выдаче лицензий будет не лицензионный отдел Минздрава, а другой орган...

Пока на этот вопрос ответить однозначно сложно, так как представления законодателей и правительства постоянно меняются. Однако Минздрав Украины уже подготовил даже несколько вариантов проектов приказов об утверждении новых Лицензионных условий по осуществлению медицинской практики. Функции Органа лицензирования по выдаче лицензий на медицинскую практику в этих проектах были оставлены Минздраву Украины. Кроме того, это министерство указано как орган лицензирования в сфере осуществления ...

Чи можна укласти приватній медичній установі для надання медичних послуг з іншою організацією договір про співпрацю, а не договір оренди нежитлового приміщення?

Здравствуйте, Андрей! Спасибо за вопрос. Согласно изменениям в лицензионные условия, утвержденным приказом Минздрава Украины №981 от 30.11.2012 г., которые вступают в силу 19.01.2013 г., частное медицинское учреждение не имеет право заключать договор о совместной деятельности. Этот вопрос регулируется наличием договора найма или аренды, а также обязательным наличием акта приема-передачи помещения, заключенными в соответствии с нормами Гражданского кодекса Украины.

Когда накануне 1-го января 2012 г. был ажиотаж с регистрацией баз персональных данных предыдущий руководитель нашего предприятия дал нам указание сделать это позже. Как сейчас выяснилось, заявления о регистрации БПД мы так и не подали. Какая ответственность может ожидать тех, кто не получил свидетельства о регистрации базы персональных данных?

В Законе Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления ответственности за нарушение законодательства о защите персональных данных» от 2 июня 2011 г. № 3454-VI предусмотрен целый  ряд санкций административной и уголовной ответственности, которые касаются нарушителей Закона Украины «О защите персональных данных». Причем эти санкции ...

Які штрафні санкції може накласти СЕС у випадку відсутності паспортів вентиляції у приміщеннях медичного і не медичного призначення?

Стаття 46 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" передбачає адміністративну (штраф у розмірі до 25 нмдг, що накладається на посадових осіб) і фінансову відповідальність (штраф у розмірі до 100 % реалізованої продукції, що накладається на суб'єктів підприємництва);

Також можуть бути застосовані адміністративно-запобіжні заходи:

обмеження, тимчасова заборона або припинення ...

В яких кабінетах стоматологічних закладів має бути а) припливна вентиляція; б) припливно-витяжна вентиляція; і яка вентиляція повинна бути у приміщеннях не медичного призначення і чи має бути взагалі?

Відповідно до ДБН припливно-витяжна вентиляція обов'язкова  в таких приміщеннях:

Процедурні для рентгенівських знімків зубів, кімнати керування рентгенівських кабінетів та радіологічних відділень, фотолабораторія;Стерилізаційні при операційних септичних та асептичних відділень;Приміщення стерилізаційних автоклавних центральних стерилізаційнихМалі операційніМаніпуляційні

Реєстратури, довідкові, вестибюлі, гардеробні,  ...

В яких випадках СЕС чи інші установи мають право відсторонити від роботи працівників без щеплення АДС-М та проти вірусного гепатиту В?

Відповідно до ст. 46КЗпП  допускається  можливість відсторонення працівників  від роботи у випадках,  передбачених законодавством. Слід зауважити, що сааме власник або уповноважений орган видають наказ про відсторонення від роботи. В п. 2.1 Інструкції про порядок внесення подання про відсторонення осіб від роботи або іншої діяльності що затверджена Наказом МОЗ від 14 квітня 1995 р. N 66 (далі - Інструкція) зазначається, що відсторонення (у тому ...

Чи має право директор прийняти на роботу медичного чи не медичного працівника без наявного щеплення АДС-М та вірусного гепатиту В?

Відповідно статті 25. КЗПП у працівника, що приймається на роботу забороняється вимагати документи, подання яких не передбачено законодавством, а отже підстав вимагати документи, що посвідчують проведення щеплення, немає. Однак саме керівник закладу охорони здоров’я є відповідальним за забезпечення проведення щеплень медичним працівникам.

Чи є обов’язковим щеплення проти вірусного гепатиту В для медичних працівників?

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» від 3 лютого 2006 року N 48 ,  розділ 3. «Щеплення, які проводяться на ендемічних і ензоотичних територіях та за епідемічними показами» , примітка 12, щеплення від гепатиту В проводиться медичним працівникам, студентам  середніх та вищих навчальних учбових закладів, які ...

Чи є обов’язковим щеплення АДС-М для всіх працівників медичного закладу?

Перелік інфекційних хвороб, щеплення проти яких є обов'язковими, встановлено ст. 12 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб". Подібний перелік приводиться й в ст. 27 Закону "Про санітарне та епідемічне благополуччя населення".  У тій частині, в якій між цими переліками існують суперечності, переважному застосуванню підлягає той з названих законів, який встановлює інфекційні хвороби, проти яких проводяться щеплення, не передбачені іншим законом. ...

Понад два місяці тому у нашому медичному закладі відбулася перевірка дотримання ліцензійних умов з медичної практики, яку проводила комісія МОЗ України. Під час перевірки комісією виявлено порушення, через які у МОЗ України було прийнято рішення про анулювання нашої ліцензії. Ми оскаржили це рішення протягом 30 днів до Експертно-апеляційної ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та підприємництва. З цієї служби нам надійшов лист про те, що нашу скаргу прийнято, але дати її розгляду нам не повідомили. Чи можемо ми до розгляду скарги продовжувати провадити медичну практику? З податкової інспекції нам подзвонили та повідомили, що їм надійшов лист з МОЗ України про те, що нашу ліцензію анульовано і ми повинні припинити надавати медичні послуги. Чи можливе застосування до нашого підприємства санкцій за роботу під час розгляду апеляційної скарги?

Відповідно до статті 21 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» № 1775 - ІІІ від 1 червня 2000 р (із змінами та доповненнями), рішення про анулювання ліцензії набуває чинності протягом 30-ти днів з дати його прийняття, але якщо протягом цього часу його було оскаржено ліцензіатом до Експертно-апеляційної ради, то дія рішення призупиняється до прийняття відповідного рішення спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування. Аналогічне положення ...
1  2  3  

Проект в Украине представляет:

ООО "ВЕРДИС ЮКРЕЙН" 

VERDYS Group International

Юридические услуги: VERDYS Law Ukraine  

Тел:+380 (66) 049 65 96

 info@verdyslaw.com.ua 

Корреспонденция в Украине:  ул. М. Берлинского, 25А, кв. 38, 04060, г. Киев

 

Проект координирует VERDYS Consulting s.r.o. (Чешская Республика)

info@verdys.cz

verdys.com.ua
© Центр медицинского и репродуктивного права.
VERDYS Group International, 2017. Все права защищены.
Разработка сайта